controls_prev
controls_toggle
controls_next
player_volume
Artist Name - Artist Title
0:00
0:00
  • Winkeltas
    • Winkeltas

    • Aantal producten: 0

Meer...

Herman van Veen

Artistieke leiding
Herman van Veen 

Roger Hendriks

Privé-secretaris Herman van Veen / Redactioneel / Website
Roger Hendriks


Letja Verstijnen

Grafische vormgeving 
Letja Verstijnen
letja@harlekijnholland.com
06 21508081

Gaëtane van Veen-Bouchez

Artistieke leiding Harlekijn Muziektheater
Gaëtane van Veen-Bouchez
gaetane@harlekijnholland.com

Carolin Mayr

Herman van Veen Arts Center 
Carolin Mayr
carolin@harlekijnholland.com
06 55688547

Merlijn van Veen

Technische faciliteiten
Merlijn van Veen
merlijn@harlekijnholland.com

Edith Leerkes © Kim Scholten

Zakelijke leiding
Edith Leerkes

Fatemeh Derakhshan

Management, PR Nederland, interview aanvragen en juridische zaken
Fatemeh Derakhshan
fatemeh@harlekijnholland.com  
06 21205864

Dieuwertje van Ravenswaaij

Persoonlijk Assistente Edith Leerkes
Dieuwertje van Ravenswaaij
dieuwertje@harlekijnholland.com
06 55 680105

Emanuelle ten Berg

Administratie
Emanuelle ten Berg
emanuelle@harlekijnholland.com

Andre Flantua 1

Tournee coordinator
André Flantua 
andre@harlekijnholland.com
06 46117181

 

Webshop / vragen omtrent producten
shop@hermanvanveen.com

Harlekijn Holland B.V.

Harlekijn Holland b.v.
Postbus 3205
3760 De Soest

Tel: (+31)(0)346 - 330003